tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Porozumienie z łódzką uczelnią

 
Drzewiccy wolontariusze z myślą o niepełnosprawnych


We wtorek, 10 września przedstawiciele Drzewickiego Centrum Wolontariatu ?Ofiarna dłoń? oraz Akademii Humanistyczno?Ekonomicznej w Łodzi, reprezentowanej przez Biuro Osób Niepełnosprawnych, podpisali porozumienie o współpracy. Zakres partnerstwa obejmuje wspieranie i rozwój kompetencji osób niepełnosprawnych oraz ich zawodową aktywizację.
? Nadrzędnym celem będzie usamodzielnianie i poprawa jakości życia niepełnosprawnych poprzez zintegrowane działania aktywizacyjne, zmianę postaw otoczenia oraz wykorzystanie technologii informacyjno?komunikacyjnych ? wyjaśnia prezes DCW ?Ofiarna dłoń?, Dominik Niemirski. ? W ramach współpracy będziemy wymieniali się informacjami na temat aktualnych wydarzeń, szkoleń, konferencji czy warsztatów, włączali się we wspólne akcje i imprezy oraz promowali działania na rzecz wolontariatu i wspierania osób niepełnosprawnych.
Przypomnijmy, że w 2011 roku DCW wspólnie z AH?E oraz Lokalną Grupą Działania ?Nad Drzewiczką? realizowało akcję promującą e?learning, która polegała na organizacji cyklu spotkań dotyczących kształcenia na odległość. Podpisanie porozumienia jest kolejnym krokiem w kierunku pomocy niepełnosprawnym mieszkańcom gminy i miasta.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (845) z dnia 20 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »