tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Firma MATA-DACH Mateusz Łaski
oferuję ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Opoczno

 Pomocna dłoń przedszkolaków

 
Dzieciaki z Przedszkola nr 4 chętnie pomagają innym. Zachęcone przez opiekunki, udały się w odwiedziny do Domu Opieki Społecznej w Niemojowicach oraz zadbały o ptaki posilające się w przedszkolnym karmniku

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, dzieci z grupy IV z Przedszkola nr 4 wraz z nauczycielkami: Jolantą Karbownik, Jagodą Nowak i Anną Kmitą postanowiły sprawić radość mieszkańcom Domu Opieki Społecznej w Niemojowicach. We wtorek, 15 stycznia, udały się na wizytę autokarem. Na początku spotkania, przedszkolaki zaprezentowały krótkie przedstawienie jasełkowe, a później wręczyły własnoręcznie wykonane upominki w postaci czerwonych serduszek. Wizyta ta przyniosła starszym ludziom wiele radości, a dzieciom dała dużo satysfakcji. Odwiedziny w Niemojowicach zakończył słodki poczęstunek.
Trzy dni później, 18 stycznia, na przedszkolaków czekała kolejna atrakcja. Placówkę odwiedził leśniczy Piotr Stanik, który opowiedział dzieciakom jak dbać zimą o ptaki. Pouczająca pogadanka o tym, w jaki sposób należy dokarmiać skrzydlatych przyjaciół i co należy dawać im do jedzenia, na pewno na długo zostanie w pamięci milusińskich. Przedszkolaki wykazały duże zainteresowanie tematem, chętnie zadawały pytania i zabierały głos w dyskusji. Zwieńczeniem spotkania był spacer po przedszkolnym ogrodzie w celu dokarmienia ptactwa. W ten sposób dzieciaki mogły wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (811) z dnia 25 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »