tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Policyjna Akademia

 


Jak co roku, 14 września w ZSS nr 2 policjanci z zespołu ds. nieletnich oraz rewiru dzielnicowych KPP w Opocznie przeprowadzili eliminacje powiatowe w konkursie prewencyjnym Policyjna Akademia Bezpieczeństwa. W eliminacjach wzięło udział siedem dwuosobowych drużyn - uczniów klas pierwszych, którzy zwyciężyli w eliminacjach szkolnych. Uczniowie starali się jak najlepiej rozwiązać test wiedzy bezpieczeństwie, a następnie zostali zaproszeni na tor przeszkód. Nad przebiegiem tej części zawodów czuwali asp. Andrzej Chrobot, mł. asp. Rafał Karasiński, sierż. sztab. Karol Fornal i sierż. Sławomir Zieliński.
W wyniku przeprowadzonych eliminacji do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w składzie: Jagoda Sugut i Wiktor Kozera. Drugie miejsce zajęła drużyna z SP w Paradyżu - Ewa Wojciechowska i Maciej Rzeźnik, zaś trzecie miejsce przypadło reprezentantom gospodarzy - Sarze Bolek i Mikołajowi Kępskiemu.
Oczywiście nie obyło się bez nagród, które ufundowali: KWP w Łodzi, Rada Rodziców ZSS nr 2 i starostwo. Zwycięska drużyna weźmie udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się 28 września.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (793) z dnia 21 Września 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »