tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Policery 2009

 

Szczytem marzeń każdego dziennikarza jest otrzymanie nagrody Pulitzera, corocznie w kwietniu przyznawanej (w Stanach Zjednoczonych) najlepszym z najlepszych. W Polsce też honoruje się dziennikarzy, choć są to inne nagrody. Jedną z nich jest „Policer”.
10 grudnia w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyło się uroczyste spotkanie komendanta wojewódzkiego ze służbami prasowymi policji woj. łódzkiego oraz z przedstawicielami mediów. Insp. Marek Działoszyński podziękował oficerom prasowym za ich wkład pracy w kształtowanie pozytywnego wizerunku policji, a dziennikarzom za rzetelne opisywanie zdarzeń i współpracę z policją. Wybranym dziennikarzom komendant wręczył „Policery 2009” - jest to wyróżnienie przyznawane przedstawicielom mediów w uznaniu ich pracy.
Komendant wojewódzki nie zapomniał też o oficerach prasowych. Ośmiu z nich zostało wyróżnionych i otrzymało pochwałę w rozkazie. Wśród wyróżnionych znalazła się mł. asp. Barbara Stępień, pełniąca funkcję oficera prasowego w KPP w Opocznie. Otrzymała, oprócz rozkazu, list gratulacyjny od komendanta wojewódzkiego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (649) z dnia 18 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »