tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 "Pokolenia" w Kielcach i w Warszawie

 

W piątek, 28 września delegacja opoczyńskich "Pokoleń" na czele z przewodniczącym Kazimierzem Bugajem uczestniczyła w uroczystościach czterdziestolecia pracy naukowej prof. Jerzego Jaskierni. Uroczystość została zorganizowana w auli Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Na jubileuszowe spotkanie przybyło ponad pięćset osób z całej Polski, w tym znane postaci nauki i polityki, m.in. byli premierzy Józef Oleksy i Leszek Miller.
Dzień później odbył się w Warszawie krajowy zjazd stowarzyszenia. W obradach uczestniczyło trzech przedstawicieli opoczyńskiego oddziału organizacji ? Kazimierz Bugaj oraz Jan Starus i Józef Sarba z Drzewicy.
Podczas zjazdu na przewodniczącego zarządu krajowego po raz kolejny wybrano Stanisława Gabrielskiego. Dużym sukcesem było wprowadzenie do 37?osobowego zarządu dwóch reprezentantów ?Pokoleń? z Opoczna ? Kazimierza Bugaja i Roberta Składowskiego z Drzewicy.
Dodajmy, że powiatowy zarząd organizacji ustalił już termin przyszłorocznego spotkania w stanicy harcerskiej w Miedznej Murowanej. Ogólnopolskie spotkanie odbędzie się 7 września. A jeszcze pod koniec bieżącego roku ?Pokolenia? zorganizują robocze zebranie z burmistrzem Opoczna, dotyczące lokalnych spraw i problemów.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (795) z dnia 5 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »