tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Podziękowanie za współpracę

 


20 lipca, w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się część centralnych uroczystości obchodów 94 rocznicy powstania policji. Podczas tej uroczystości dziękowano tym wszystkim, którzy czy to swoją pracą w szeregach policji, czy też zaangażowaniem we współpracy, tworzą pozytywny wizerunek formacji stojącej na straży spokoju publicznego. W sposób szczególny wyróżniony został prezes Stanisław Tępiński z Ceramiki Paradyż, który z rąk ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza otrzymał przygotowane przez komendanta głównego policji grawerowane podziękowania oraz zbiór policyjnych orzełków, obowiązujących na przestrzeni ostatnich 94 lat w polskiej policji.
Jak napisano w podziękowaniach, skierowanych do Stanisława Tępińskiego: Z prawdziwą przyjemnością w imieniu kierownictwa Policji składam Panu serdeczne podziękowania za życzliwość wobec naszej formacji.
Pana niezwykła otwartość na współpracę, zrozumienie dla naszych inicjatyw służących promowaniu polskiej Policji pozwalają nam osiągnąć w tej dziedzinie coraz lepsze rezultaty.
Z dużym szacunkiem odnoszę się do Pana wieloletniego zaangażowania w działania kształtujące pozytywny wizerunek naszej formacji. Umacnianie więzi i budowa dobrego klimatu wzajemnej współpracy stanowią pozytywne przeslanie dla przyszłości Policji.
Dziękując raz jeszcze za wieloletnią współpracę życzę Panu oraz wszystkim współpracownikom wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz urzeczywistnienia dalszych ambitnych planów.
Komendant Głowny Policji
nadnispektor Marek Działoszyński

Podkreśleniem rangi tych podziękowań będzie zapewne fakt, że nikt więcej podobnego upominku nie otrzymał.Podziękowania i zbiór orzełkówPodziękowania od zwierzchników Policji


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 30 (837) z dnia 26 Lipca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »