tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Podwójne święto w Żarnowie

 
W sobotę i w niedzielę, 11 i 12 września odbędą się Dni Żarnowa połączone z dożynkami gminnymi

Dni Żarnowa rozpoczną w sobotę o godz. 14.00 na targowicy atrakcje dla najmłodszych – zabawy sportowe i plastyczne, pokazy taneczne i przedstawienia. O godz. 16.30 rozpocznie się spotkanie z muzyką i tańcem. W międzyczasie rozstrzygnięty zostanie konkurs samorządowy.
Oficjalne otwarcie Dni Żarnowa zaplanowano na godz. 19.00. W godzinach wieczornych przed publicznością wystąpią zespoły „Gwardia”, „Nowator” i „Sebii”. Na godz. 23.00 zaplanowano pokaz sztucznych ogni, po którym do godz. 1.00 zabawę taneczną poprowadzi DJ Kagan.
Niedzielne święto plonów rozpocznie o godz. 12.00 msza dożynkowa w kościele św. Mikołaja. Bezpośrednio po niej korowód przemaszeruje na targowicę. Oficjalne otwarcie dożynek zaplanowano na godz. 13.50. Przed publicznością wystąpią zespół ludowy „Kozenianka” z Kozenina, młodzieżowy zespół ludowy „Żarnowianie”, „Kapela spod Diablej Góry” z gminy Aleksandrów oraz zespół wokalno–instrumentalny „Gamma”. Na godz. 16.00 zaplanowano występy kabaretowe, po których o godz. 18.20 rozpoczną się koncerty muzyczne. Wystąpią zespoły „Mietus”, „Flash”, „Mega dance” oraz „Magnetic”.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 35 (686) z dnia 3 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »