tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Podwójna wygrana Sielca

 
Rada Miejsko?Gminna LZS w Opocznie oraz nauczyciele wychowania fizycznego byli organizatorami mistrzostw szkół wiejskich w minipiłce siatkowej dziewcząt i chłopców, rozgrywanych w ramach Igrzysk Szkół WiejskichDrużyny uczestniczące w turnieju dziewczątTurnieje w obu kategoriach przeprowadzono w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Ogonowicach. Zawody rozgrywano w dwóch grupach systemem każdy z każdym ? do dwóch wygranych setów. O kolejności końcowej decydowały mecze międzygrupowe.
3 stycznia rywalizowały dziewczęta. Do turnieju przystąpiły drużyny szkół podstawowych z: Bielowic, Libiszowa, Ogonowic, Kraśnicy, Sielca, Modrzewia i Mroczkowa.
W finale dziewczęta z Sielca pokonały 2:0 ekipę ze szkoły w Bielowicach. W meczu o trzecie miejsce drużyna z Ogonowic pokonała zespół Libiszowa 2:0.

Końcowa kolejność przedstawia się następująco:
1. PSP w Sielcu
2. PSP w Bielowicach
3. PSP w Ogonowicach
4. PSP w Libiszowie
5. PSP w Kraśnicy
6. PSP w Modrzewiu
7. PSP w Mroczkowie Gościnnym

W zwycięskiej drużynie z Sielca grały: Patrycja Deka, Natalia Bolek, Natalia Cieślik, Magdalena Smolarska. Opiekun Grzegorz Wołąkiewicz.
Drużyna z Bielowic występowała w składzie: Małgorzata Korneta, Julia Susik, Aleksandra Wijata, Natalia Leszkiewicz. Opiekunka Joanna Płóciennik.
Drużyna z Ogonowic grała w zestawieniu: Kamila Ogórek, Julia Wieruszewska, Paulina Rudalska, Kinga Brola, Julia Wdówka, Olga Gorzałczyńska, Daria Prochowska. Opiekunka Bożena Wiśniewska.

* * *
W zmaganiach chłopców, które odbyło się 5 stycznia, również najlepsza okazała się reprezentacja Sielca. W finale pokonała 2:0 zespół z Ogonowic. W meczu o trzecie miejsce drużyna Mroczkowa wygrała 2:0 z Modrzewiem.

Kolejność końcowa przedstawia się następująco:
1. PSP w Sielcu
2. PSP w Ogonowicach
3. PSP w Mroczkowie
4. PSP w Modrzewiu
5. PSP w Januszewicach
6. PSP w Libiszowie
7. PSP w Kraśnicy
8. PSP w Bielowicach

W drużynie z Sielca grali: Paweł Walczak, Hubert Sarwa, Cezary Nowicki, Dominik Sroka, Michał Ptaszek, Maciej Tersa, Piotr Kopera. Opiekun Grzegorz Wołąkiewicz.
Zespół Ogonowic występował w zestawieniu: Mateusz Walkiewicz, Kamil Orzechowski, Piotr Idzik, Patryk Wiktorowicz, Jakub Taczykowski, Mateusz Woźniak, Jakub Mrowiński, Bartek Wiktorowicz. Opiekunka Bożena Wiśniewska.
W drużynie Mroczkowa grali: Szymon Grabski, Mateusz Wołonkiewicz, Michał Kowalczyk i Daniel Kowalczyk. Opiekun Rafał Iwański.
Zawody sędziowali: Mariusz Biskup, Bożena Wiśniewska, Marianna Matysiak, Ewa Łakomska oraz sędzia główny Rafał Iwański.


spi   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (810) z dnia 18 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »