tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Podpisali aneks w Łodzi

 
LGD "Nad Drzewiczką" informuje

W środę, 23 kwietnia prezes Lokalnej Grupy Działania "Nad Drzewiczką" Andrzej Krzyżanowski i wiceprezes Zofia Pecyna podpisali w Urzędzie Marszałkowskim aneks do umowy ramowej. Na jego mocy LGD będzie mogła przesunąć część środków finansowych z działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" na tzw. małe projekty.
Przypomnijmy, że kilka tygodni temu jeden z beneficjentów nie dotrzymał terminu wniesienia uzupełnień do swojego projektu. W efekcie łódzki oddział ARiMR odmówił mu przyznania wsparcia. Niewykorzystana kwota pomocy w wysokości 100.000 zł wróciła do budżetu LGD "Nad Drzewiczką".
Pod koniec marca zarząd stowarzyszenia podjął decyzję o jej przesunięciu na małe projekty ? działanie, które dotychczas cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem beneficjentów. Urząd Marszałkowski zatwierdził zaproponowaną zmianę, dlatego LGD ogłosi niebawem kolejny nabór w ramach tego działania.
Jak już informowaliśmy, do końca kwietnia potrwa wcześniej planowany nabór wniosków na małe projekty z limitem dostępnych środków 27.647,50 zł. Zaraz po zakończeniu tej procedury LGD złoży w Łodzi wniosek o zgodę na ogłoszenie kolejnego konkursu. Po spełnieniu wszystkich formalności, nowy nabór mógłby ruszyć w drugiej połowie czerwca. Limit środków ma wynieść co najmniej 100.000 zł.
Więcej informacji w biurze LGD oraz na stronie www.lgd-drzewica.pl


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (877) z dnia 2 Maja 2014r.
W dziale Drzewica dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »