tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Podniośle i artystycznie

 
W piątek, 11 października w ZSO odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela

Obchody podzielono na dwie części, oficjalną i artystyczną. W pierwszej, dyrektorka placówki Małgorzata Mróz-Duda, z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyła wszystkim nauczycielom najserdeczniejsze życzenia wielu sukcesów zawodowych, powodzenia w życiu osobistym, satysfakcji z efektów swojej pracy, a przede wszystkim dużo zdrowia. Starosta Marek Ksyta w swoim wystąpieniu mówił, że święto edukacji to dzień refleksji nad rolą nauczyciela w życiu społecznym każdej społeczności. Starosta mówił, że szczególnie w tym dniu podkreślana jest rola nauczycieli i edukacji. Mówił, że to dzięki ogromnemu zaangażowaniu pedagogów młode pokolenie zyskuje te cechy, które są potrzebne w życiu.
Nagrodę łódzkiego kuratora oświaty w tym roku otrzymała nauczycielka języka polskiego, Anna Waśkiewicz. O nagrodach starosty pisaliśmy w poprzednim numerze. Podczas uroczystości wręczono także nagrody dyrektora, które w tym roku otrzymali: Robert Sędkowski, Dorota Szulc, Aneta Wijata, Anna Ksyta, Julia Grabska, Teresa Tępińska, Ewa Gutarowska, Magdalena Stańczyk, Katarzyna Kobierska, Karina Larecka, Jacek Pluciński, Krzysztof Czajkowski, Anna Martyka. Dyrektorka Małgorzata Mróz-Duda, gratulując nagrodzonym, stwierdziła, że jak co roku brakuje środków, by nagrodzić wszystkich, którzy na to zasługują.
W imieniu członków samorządu uczniowskiego oraz całej społeczności szkolnej, życzenia nauczycielom złożyli również uczniowie, którzy dziękowali za cierpliwość, trud i pasję wkładaną na co dzień w pracy z młodym pokoleniem. Na koniec zaproszono wszystkich do obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez uczniów.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (849) z dnia 18 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »