tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Podium i finały dla tancerzy TICO

 

Drugie miejsce, dwa trzecie, czwarte, szóste i specjalny pokaz taneczny to weekendowy dorobek zawodników ze Studia Tańca TICO Opoczno.
Szczególnie głośno i dobrze mówiono o tancerzach z Opoczna na rozgrywanym w Warszawie Wiosennym Turnieju Tańca. Z podopiecznych Barbary i Zdzisława Miękusów najwyżej sklasyfikowani zostali Artur Kwapis i Marlena Stanek (na zdjęciu), którzy wśród par powyżej 15 roku życia w klasie zajęli drugie miejsce w łącznej punktacji ośmiu tańców. Na trzecim miejscu ukończyli zawody Maciej Kołodziejczyk - Agata Tkaczyk startujący w grupie zawodników 12-, 13-letnich w klasie E. W tej samej grupie wiekowej, w kategorii rekreacyjnej trzecie miejsce wytańczyli Bartłomiej Chomicz i Joanna Rutowicz, a na czwartym sklasyfikowani zostali Kamil Dróżdż i Marta Dukat.
Turniej w Warszawie miał jeszcze jeden, i to bardzo miły akcent opoczyński. W specjalnym pokazie tanecznym przed warszawską publicznością wystąpili Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz, rywalizujący na co dzień w kategorii 10, 11-latków, w sportowej klasie E. Obydwoje za swój występ otrzymali gromkie brawa i nagrody ufundowane przez organizatorów turnieju.
Bardzo dobry występ zanotowali również Krystian Lenart i Katarzyna Niemirska, występujący w klasie B par powyżej 15 lat, w stylu standardowym. Opocznianie na ogólnopolskim turnieju tańca w Stalowej Woli zakwalifikowali się do ścisłego finału, zajmując ostatecznie szóste miejsce w stawce 23 tanecznych duetów z całej Polski.
W najbliższy weekend zawodnicy TICO wystartują na kolejnych turniejach tańca, tym razem w Kłomnicach koło Częstochowy i w Łazach koło Warszawy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (663) z dnia 26 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »