tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 "Pinokio" podróżuje

 

W czwartek, 28 lipca czterdziestu wychowanków świetlicy środowiskowej ?Pinokio? uczestniczyło w wycieczce do Warszawy. Głównym celem ich wyprawy było Centrum Nauki Kopernik.
Jest to jedna z najnowocześniejszych europejskich instytucji ukazujących związek nauki z kulturą i codziennością. Wycieczkowicze mogli przeprowadzić doświadczenia z wielu dziedzin, m.in. biologii, chemii, fizyki, czy psychologii. Centrum podzielone jest na 6 tematycznych galerii, w których znajdują się zarówno nowe zaawansowane technologie i multimedia, jak i proste rozwiązania sprzed wielu lat. Wychowankowie z ?Pinokia? odwiedzili także niedawno otwarte Planetarium Kopernika i Park Odkrywców z dziełami sztuki i interaktywnymi eksponatami do eksperymentów pod gołym niebem.
Opiekunowie zaplanowali zwiedzanie Starego Miasta. Młodzież miała także okazję zobaczyć Stadion Narodowy. Opiekunowie wycieczki podkreślają, że wyprawa odbyła się dzięki pomocy przyjaciół na wsparcie, których wychowankowie placówki zawsze mogą liczyć. Za naszym pośrednictwem dziękują im pracownicy placówki wspólnie z wychowankami.
Wycieczka była bardzo udana, pełna wrażeń i ciekawych doświadczeń. Dzieci wróciły zadowolone, radosne i bogatsze w wiedzę.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (734) z dnia 5 Sierpnia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »