tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Piją i jeżdżą!

 
Tydzień na drogach

* 27 kwietnia, o godz. 18.45 w Kruszewcu PKP (gm. Opoczno) funkcjonariusze policji zatrzymali pijanego rowerzystę, 32?letniego Bogusława K. Badanie ujawniło obecność 2,27 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
* Tego samego dnia, o godz. 17.25 w Libiszowie (gm. Opoczno) być może policjanci zapobiegli wypadkowi, gdy zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena transportera. Lekkomyślnym kierowcą był 33?letni Sylwester K., u którego badanie ujawniło obecność 1,91 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
* 28 kwietnia, o godz. 10.20 w Sylwerynowie (gm. Paradyż) policjanci wykluczyli z ruchu drogowego 55?letniego rowerzystę, Jana W. Badanie ujawniło obecność aż 2,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
* Tego samego dnia, o godz. 19.50 w Drzewicy na pl. Wolności jechał wężykiem 47?letni Krzysztof W. Wyczyny rowerzysty nie uszły uwagi policjantów, którzy zadbali, by mężczyzna nie musiał się dłużej męczyć z utrzymaniem równowagi. Rowerzysta wydmuchał 2,77 promila alkoholu.
* 1 maja, o godz. 8.45 w Paradyżu funkcjonariusze policji wykluczyli z ruchu drogowego 23?letniego Jakuba Ł. Mężczyzna zasiadł za kierownicą renaulta megane, mimo że najwyraźniej zbyt późno odszedł od stołu. Badanie ujawniło obecność 0,76 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
* 2 maja, o godz. 8.05 w Januszewicach (gm. Opoczno) w ręce policjantów wpadł kolejny nietrzeźwy, kierujący fordem escortem 36?letni Roman K. Urządzenie pomiarowe ujawniło obecność 0,69 promila alkoholu w wdychanym powietrzu.

Cofaj, cofaj?
28 kwietnia, o godz. 15.00 w Opocznie na ul. Piotrkowskiej kierujęcy BMW 19?letni Konrad W. nie zachował należytej ostrożności podczas cofania i doprowadził do zderzenia z volvo. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Nieprawidłowo
1 maja, o godz. 18.15 w Żardkach (gm. Drzewica) doszło do jedynego (na szczęście) wypadku drogowego w minionym tygodniu. Kierujący audi A6 35?letni Robert G. podczas nieprawidłowego wyprzedzania doprowadził do zderzenia ze skręcającym w lewo oplem astrą. Na skutek zdarzenia obrażeń ogólnych doznała 33?letnia pasażerka audi, którą przetransportowano do szpitala.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 18 (721) z dnia 6 Maja 2011r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »