Pierwszy mecz dla Przygłowa

Baraż o klasę A

W pierwszym barażowym spotkaniu o utrzymanie się w klasie A piłkarze z Przygłowa pokonali na własnym boisku Syrenkę Zakościele, która pojechała do Przygłowa w mocno osłabionym składzie. Bohaterem meczu okazał się Brazylijczyk Jean Keller Poyo, który strzelił dla gospodarzy trzy gole.

Luciążanka Przygłów ? Syrenka Zakościele 6:3 (4:1)
Bramki dla Syrenki zdobyli: Łukasz Marecki i Konrad Kucharczyk, bramka samobójcza. Pierwszego gola gracz Luciążanka zdobyła już w 10 minucie spotkania. Syrenka jednak szybko wyrównała po rzucie karnym podyktowanym za zagranie piłki ręką w polu karnym. Luciążankę ponownie wyprowadził na prowadzenie Keller, który pokonał bramkarza strzałem z rzutu wolnego. Gospodarze zdobyli w pierwszej połowie jeszcze dwa gole i do szatni schodzili z bezpiecznym prowadzeniem 4:1. Po przerwie wynik meczu długo nie ulegał zmianie. Dopiero ostatnie minuty przyniosły cztery gole. Po dwa z każdej strony. Strzelecki festiwal rozpoczął Jakub Pietrykowski, a szóstego gola dla popularnej "Luci" zdobył Keller, który w drugiej połowie mógł przynajmniej jeszcze dwukrotnie pokonać golkipera gości. Błędy w defensywie kosztowały Luciążankę dwie bramki. Jedną z nich zdobył strzałem samobójczym Łukasz Ciołkowski.
Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane w piątek o godzinie 17.00 na stadionie w Drzewicy.
Piłkarze Syrenki zapowiadają walkę o zwycięstwo w tym spotkaniu i pozostanie w gronie drużyn klasy A.