tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Drzewica

 Piłkarze mają prezesa

 
Zarząd MGKS Gerlach już w komplecie. Na prezesa ponownie wybrano Jarosława BombęJarosław Bomba po raz kolejny został prezesem klubu


W sobotę, 9 stycznia po raz kolejny zebrał się nowy zarząd Miejsko-Gminnego Klubu Sportowego Gerlach Drzewica. Głównym celem obrad był wybór prezesa i podział nie obsadzonych dotychczas funkcji.
Tak jak wcześniej pisaliśmy, statut klubu pozwalał na rozszerzenie składu zarządu o trzy osoby i z tej możliwości skorzystano. W gronie dokooptowanych był Jarosław Bomba, który prezesował klubowi przez kilka ostatnich lat. Członkowie zarządu uznali, że lepszego kandydata nie ma i ponownie wybrali Bombę na prezesa.
Jednogłośne poparcie otrzymał również Piotr Wiktorowicz, który podobnie jak w poprzedniej kadencji będzie pełnił funkcję kierownika klubu. Dyrektorem obiektu po raz kolejny został Szymon Wojtal. Na skarbnika klubu wybrano przedstawiciela drużyny Sylwestra Maickiego.
Dodajmy, że od grudnia funkcję wiceprezesa pełni Ryszard Waśkiewicz, natomiast sekretarza Andrzej Sosnowiec. Skład zarządu uzupełniają członkowie: Tadeusz Staniszewski, Wojciech Sołtysiak, Sylwester Rzeźnik, Łukasz Tąder oraz dokooptowani Marek Wiktorowicz i Henryk Bogatek.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (652) z dnia 15 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »