tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Perły Ceramiki dla „Opoczna”

 Linero Niebieskie 3


Kolekcje płytek Infinita i Linero zdobyły tytuły „Perła Ceramiki UE 2009”. Statuetki i certyfikaty odebrali przedstawiciele firmy „Opoczno” podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 stycznia na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2010. Patronat nad konkursem objęły Ministerstwo Infrastruktury, Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Sekcja Architektury Wnętrz Związku Polskich Artystów Plastyków.
Tytułami Perła Ceramiki nagradzane są najpiękniejsze kolekcje płytek ceramicznych, które były wcześniej nominowane przez jurorów w trzech równorzędnych edycjach tego konkursu, organizowanego przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. W kategorii „Płytki na ściany i podłogi” nominowano trzy kolekcje z „Opoczna”: Linero, Capri oraz Infinita.
Konkurs „Perły Ceramiki UE” jest organizowany od 2004 r. Jego celem jest promocja kolekcji płytek ceramicznych znajdujących się na polskim rynku, wyróżniających oryginalnym wzornictwem, kolorystyką, bogactwem elementów dekoracyjnych oraz dużym wyborem formatów, produkowanych zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. Nagrodzone i nominowane w konkursie kolekcje, są oznaczane w punktach sprzedaży specjalną nalepką stanowiącą rekomendację dla klientów, ułatwiającą wybór spośród bardzo bogatej oferty rynkowej.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (659) z dnia 26 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »