tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Pasowanie w Prywatnej

 

W poniedziałek, 23 listopada najmłodsi wychowankowie Prywatnego Przedszkola „Kubuś Puchatek” zostali oficjalnie przyjęci do grona przedszkolaków.
Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną, w której pod okiem Agnieszki Czerczak i Urszuli Rek dzieci recytowały wierszyki i śpiewały wspólnie piosenki. Ich popisy, a także kolorowe bajkowe stroje podziwiali licznie przybyli goście i rodzice.
Po występach nadszedł czas pasowania - poprzez dotknięcie ramienia magicznym ołówkiem dokonała go dyrektorka przedszkola, Henryka Konkol. Tym samym 3- i 4-latkowie stali się pełnoprawnymi przedszkolakami.
Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia maluchy otrzymały dyplomy oraz słodkie upominki. Po poczęstunki dzieci wspólnie z rodzicami bawiły się na baśniowym balu.
Kilka dni wcześniej na sztandar szkoły ślubowali uczniowie I klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej. Uroczysty moment poprzedziły występy dzieci z zerówki oraz pokonanie przez pierwszoklasistów czterech krain i zdobycie kompletu czarodziejskich kluczy. Następnie dyrektorka Barbara Kosno przyjęła ślubowanie pierwszaków, a na pamiątkę tego wydarzenia wręczyła dzieciom dyplomy i książki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 47 (646) z dnia 27 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »