tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Pasowanie w „czwórce”

 
W piątek, 26 listopada w Przedszkolu nr 4 odbyło się uroczyste pasowanie. Maluchy z grupy 3– i 4–latów oficjalnie przyjęto do grona przedszkolaków

Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z zespołu folklorystycznego „Wesołe kołowrotki”, działającego w placówce. Dzieciaki do występu przygotowały Zofia Lachowska i Jolanta Grygiel. Jako pierwsze przed rodzicami wystąpiły najmłodsze przedszkolaki – trzylatki, do występu przygotowane przez swoje wychowawczynie Elżbietę Woźniak i Jolantę Karbownik. Później ze swoim programem artystycznym, opracowanym przez Agnieszkę Andułę i Karinę Świtkowską wystąpiły czterolatki. Wszystkie dzieci świetnie poradziły sobie z wierszykami, piosenkami i tańcami sumiennie ćwiczonymi przed tym ważnym dniem. Dumni rodzice nagradzali dzieciaki brawami.
Po występach, w obecności nauczycieli i licznie przybyłych rodziców, odbyło się uroczyste pasowanie. Przy użyciu zaczarowanego ołówka dokonała go dyrektorka przedszkola, Małgorzata Bartoszek. Tym samym 3– i 4–latkowie stali się pełnoprawnymi przedszkolakami. Na pamiątkę tego wydarzenia maluchy otrzymały słodkie upominki, a Rada Rodziców ufundowała tort.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (699) z dnia 3 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »