tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Białaczów

 Partnerstwo w bibliotece

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Białaczowie w ramach uczestnictwa w programie "Rozpracuj to z biblioteką" wystąpiła z inicjatywą nawiązania partnerstwa na rzecz aktywizacji bezrobotnych matek z terenu gminy Białaczów, które po urodzeniu dzieci nie podjęły pracy.
Pracownica biblioteki Małgorzata Telecka zaprosiła na pierwsze spotkanie, które odbyło się 26 czerwca w czytelni biblioteki, przedstawicieli Urzędu Gminy, PUP oraz przedsiębiorców. Były także, co oczywiste, matki, które po urodzeniu dzieci nie podjęły pracy.
W ramach współpracy partnerskiej pomysłodawcy chcą pozyskać wsparcie lokalnych partnerów, wzbogacić wachlarz pomysłów, poprawić skuteczność działających instytucji, podzielić się zadaniami oraz wspomóc aktywizację bezrobotnych matek z terenu naszej gminy.
Osoby uczestniczące w spotkaniu wyraziły chęć udziału w partnerstwie z GBP w Białaczowie. Podjęto pierwsze decyzje dotyczące współpracy oraz ustalono wstępnie termin drugiego spotkania na wrzesień. Po spotkaniu pracownice biblioteki zaprosiły uczestników na słodki poczęstunek.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 27 (834) z dnia 5 Lipca 2013r.
W dziale Białaczów dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »