Paradyż gromi rywali

IV liga

Bardzo skuteczni w dwóch ostatnich spotkaniach byli piłkarze KS-u Paradyż wygrywając mecze po 5:1. W pojedynku piętnastej kolejki w Łowiczu paradyżanie nie dali szans rezerwom Pelikana. Kolejne trzy trafienia zaliczył Mariusz Koćmin wysuwając się z 11 golami na drugie miejsce w klasyfikacji strzelców. Liderem jest opocznianin Grzegorz Piechna - zdobywaca szesnastu bramek.
Liderująca rozgrywkom Ceramika Opoczno na własnym stadionie pewnie pokonała zespół Mazovii Rawa Mazowiecka. Opocznianie w pierwszej połowie nie mogli sforsować broniących dostępu do własnej bramki gości. Losy meczu przesądziła pierwsza akcja po przerwie zakończona celnym trafieniem Łukasza Grzybka. W 57 minucie swoją szesnastą bramkę w rozgrywkach zdobył Grzegorz Piechna.
Na bukowieckim stadionie rezerwy łódzkiego Widzewa rozgromiły gospodarzy. Pojedynek zaczął się pechowo dla Woya. Goście zdobyli gola już w 3 minucie meczu. Po 20 minutach gry było 0:2. W 32 minucie obrońca Woya strzelił bramkę samobójczą, która wyraźnie podłamała miejscowych. Po przerwie łodzianie jeszcze dwukrotnie pokonali bramkarza z Bukowca.
Już w najbliższą sobotę Widzew podejmował będzie lidera rozgrywek Ceramikę Opoczno.