tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Żarnów

 Palmy wielkanocne nagrodzone

 Wystawa kart świątecznychTradycji stało się zadość. Kolejny, trzeci konkurs na palmę wielkanocną został 19 kwietnia rozstrzygnięty. W Gminnej Bibliotece Publicznej w Żarnowie uroczyście wręczono dyplomy i upominki rzeczowe nagrodzonym i wyróżnionym.
Na konkurs wpłynęło kilkadziesiąt przepięknych palm, z których komisja nagrodziła i wyróżniła 43 palmy, przyznając jedenaście pierwszych miejsc we wszystkich kategoriach, dwanaście drugich, dzisięć trzecich, jedną nagrodę specjalną wójta gminy oraz dziewięć wyróżnień. Pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli:
Wśród uczniów klas I?III (palmy małe) nagrodzeni zostali: Oskar Kubasiński oraz Izabela i Piotr Mieszczankowscy (wszyscy ze szkoły w Żarnowie). Wśród uczniów klas I?III szkółł podstawowych palmy duże otrzymali: Maciej Burakowski ze szkoły w Żarnowie i Justyna Jęcek ze szkoły w Klewie.
Wśród uczniów klas IV?VI szkół podstawowych (palmy małe) ? Damian Lichota z Żarnowa i Angelika Grzejdziak z Klewa. W kategorii gimnazjalistów (palmy małe) ? Agata Natkańska z Żarnowa i Klaudia Ciachz Klewa, (palmy duże) ? Piotr Piwiński z Klewa oraz Ilona Jakubczyk z Żarnowa.
Nagrodzone palmy wystawione są w Gminnej Bibliotece Publicznej, wraz z wystawą towarzyszącą ?Wielkanocne kartki świąteczne wpisane w naszą tradycję? wykonaną z udostępnionych kart świątecznych z prywatnego zbioru Z. i S. Otwinowskich z Żarnowa.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 16 (719) z dnia 22 Kwietnia 2011r.
W dziale Żarnów dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »