tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Pójdą do remontu

 

Na 2010 rok Urząd Gminy i Miasta zaplanował modernizację kilku dróg gminnych. Na pierwszy ogień pójdą dwa odcinki - w Jelni i Idzikowicach. Przetarg na wykonanie remontów został już ogłoszony.
Większą inwestycją będzie modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych wsi Jelnia. Długość odcinka wynosi 770 metrów, natomiast szerokość 5 metrów. Zakres rzeczowy przewiduje rozbiórkę istniejących przepustów, ułożenie kruszywa przy obu krawędziach jezdni, ułożenie warstwy wiążącej i warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego grysowego, wykonanie przepustów o długości 318 metrów, zjazdów z betonu oraz regulację studni kanalizacji sanitarnej i wodociągowej.
Wewnętrzna droga do gruntów rolnych wsi Idzikowice jest krótsza i węższa. Ma 264 metry długości i 4 metry szerokości. Remont będzie polegał na wykonaniu podbudowy z kruszywa łamanego, warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego oraz regulacji dekli studni rewizyjnych i zaworów wody.
Obecnie do gminy napływają oferty przetargowe. Ich otwarcie nastąpi 16 lutego. Na zrealizowanie inwestycji zwycięzca przetargu będzie miał czas do 23 lipca.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (656) z dnia 5 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »