tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sławno

 Półkolonie w Olszowcu

 

Od 11 do 15 lipca w Olszowcu trwały półkolonie zorganizowane przez Stowarzyszenie Centrum Wspierania Inicjatyw w ramach programu ?Dołącz do Nas? przy współpracy GOPS?u w Sławnie.
W półkoloniach uczestniczyło osiemdziesięcioro dzieci, podzielonych na kilka grup: Indianie, Orły, Wilki, Ranczo, Komputerowi, Smoki, Anakondy. Każda grupa miała oczywiście swojego opiekuna i codziennie rano brała udział we wspólnym apelu. Półkoloniści mogli liczyć na trzy posiłki dziennie: śniadanie obiad i podwieczorek. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych, zawodach sportowych, karaoke, wyprawie po skarb i zaczarowany wianek oraz wycieczce szlakami II wojny światowej Spała ? Anielin. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale, gdzie obserwowaly treningi zawodników z różnych dyscyplin sportowych. Wizyta w ośrodku zakończyła się wspólną fotografią ze sportowcami.
Półkolonie zakończyły się balem przebierańców na którym wybrano króla i królową balu. Półkoloniści byli bardzo zadowoleni. Nad przebiegiem półkolonii czuwały prezes Ośrodka Jolanta Kubiak, i z?ca kierownika Agnieszka Mrowińska.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 29 (732) z dnia 22 Lipca 2011r.
W dziale Sławno dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »