tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Ostatni sprawdzian kolarzy

 
W poniedziałek, 28 grudnia ekipa LKK LUKS Sławno wystartowała w Ogólnopolskim Sylwestrowym Wyścigu Przełajowym w JarocinieSzymon Białas finiszował na miejscu siódmym


W młodzikach bardzo dobry występ zaliczył Marceli Bogusławski zajmując trzecie miejsce. Marceli miał szanse nawet na zwycięstwo, ale jako że startuje na rowerze górskim, jego rywale jeżdżący na przełajówkach mieli ułatwione zadanie.
W juniorkach młodszych bardzo dobre trzecie miejsce zajęła Maria Ziółkowska. W juniorach młodszych Maksymilian Jędrzejczyk był ósmy.
W wyścigu kobiet drugie miejsce wywalczyła Barbara Stanisławiak. Na miejscu czwartym wyścig zakończyła Marta Turoboś, która jednocześnie była najlepsza wśród juniorek. Na szóstym miejscu finiszowała Agnieszka Rek. Należy dodać, iż nasze dziewczęta miały szanse na zajęcie wszystkich miejsc na podium, lecz lód na jednym z zakrętów skutecznie pozbawił ich prowadzenia w połowie wyścigu. W juniorach na siódmym miejscu finiszował Szymon Białas.
Wyścig w Jarocinie był ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami Polski w kolarstwie przełajowym, które odbędą się w najbliższy weekend - 9-10 stycznia - w Szczekocinach.
Kolarze LKK LUKS Sławno, mimo że w tym sezonie niemal całkowicie zrezygnowali ze startów w przełajach na rzecz przygotowań do sezonu letniego, nie pozostają bez szans w walce o medale w tej specjalności kolarskiej.
Trzymamy kciuki i zapraszamy do lektury relacji z mistrzostw już za tydzień.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (651) z dnia 8 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »