tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Orlikowi wyrosną... szatnie

 
Dobra wiadomość dla korzystających z drzewickiego orlika. Na obiekcie pojawi się zaplecze socjalneBudowa orlika w 2008 roku. Po pięciu latach na obiekcie znowu będą wykonywane roboty budowlane (foto: www.drzewica.pl)


Kompleks sportowy wybudowany w ramach programu "Moje boisko ? Orlik 2012" działa już ponad cztery lata ? od grudnia 2008 roku. Gminę, powiat, Urząd Marszałkowski oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki kosztował łącznie 1,15 mln zł.
Jak wiadomo, obiekt usytuowany przy dwóch szkołach nie posiada zaplecza socjalnego. A nie ulega wątpliwości, że jest ono bardzo potrzebne. Uczestnikom orlikowych zajęć brakuje przede wszystkim toalet a także szatni.
Jak informuje Urząd Gminy i Miasta, ta sytuacja niebawem ulegnie zmianie. Tegoroczne plany samorządu zakładają bowiem uzupełnienie infrastruktury kompleksu boisk.
? Na orliku pojawi się zaplecze socjalne ? szatnia dla ćwiczących, przebieralnia dla animatora, magazyn na sprzęt oraz sanitariaty ? informuje burmistrz Janusz Reszelewski.
W tym celu zostanie wybudowany moduł o wymiarach 5,5x5,5 metra. Jego parametry będą zgodne z wymogami ogólnopolskiego programu "Moje boisko ? Orlik 2012".
Obecnie trwa procedura wydania warunków zabudowy. W dalszej kolejności gmina zleci wykonanie projektu i wystąpi o pozwolenie na budowę zaplecza socjalnego wraz z uzbrojeniem terenu i urządzeniami budowlanymi.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, roboty ruszą latem.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (818) z dnia 15 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »