tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Opoczyńskie KGW na Jarmarku Bożonarodzeniowym

 
Po naszych informacjach zdecydowały się jechać

Od 27 listopada do 23 grudnia na rynku Starego Miasta w Warszawie odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy. Jego organizatorami są Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Lasy Państwowe przy współudziale Stołecznej Estrady i Biura Promocji Miasta.
Szczególną atrakcją jarmarku są weekendowe prezentacje regionów z bogatym programem artystycznym, ofertą lokalnych, obiektów turystycznych i ciekawostek regionalnych.
20 grudnia podczas Dnia Gminy Opoczno, w godzinach od 12.00 do 20.00, zaprezentują się trzy Koła Gospodyń Wiejskich: z Kraśnicy, Sitowej i Bukowca Opoczyńskiego. W trzech domkach wystawienniczych, na świątecznych stołach zaprezentują potrawy regionalne i wigilijne, które będzie można degustować oraz zakupić. W czterech półgodzinnych blokach artystycznych, o godzinie 15.00, 16.00, 18.00, 19.00, panie z KGW w opoczyńskich strojach ludowych wykonają repertuar kolęd staropolskich, pastorałek i przyśpiewek ludowych.
Jarmark ten to doskonała okazja do promocji regionu opoczyńskiego i możliwość prezentacji zespołów folklorystycznych naszej gminy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (649) z dnia 18 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »