tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Opocznianin w "Bitwie na głosy"

 
W drugiej edycji muzycznego show ?Bitwa na głosy?, emitowanego przez TVP2 występuje opocznianin, Kamil Milczarek, obecnie mieszkający w Warszawie. W programie gwiazdy polskiej sceny muzycznej powracają do swoich rodzinnych miejscowości, by znaleźć ciekawe i utalentowane osoby do swoich zespołów. Od 3 marca osiem wokalnych drużyn staje do ?Bitwy na głosy?Kamil podczas castingu (foto Jan Bogacz/Forum TVP)


Kamil jest członkiem grupy utworzonej przez siostry ?Sistars? ? Natalię i Paulinę Przybyszówny. Podczas rozmowy opowiedział nam m.in. o swoim zamiłowaniu do muzyki, wrażeniach dotyczących uczestnictwa w castingu do programu oraz sile sióstr.

Natalia Lasota: Kamilu, kiedy odkryłeś w sobie zamiłowanie do muzyki?
Kamil Milczarek: Zamiłowanie do muzyki. Interesujące pytanie. Pamiętam dobrze rok 92, kiedy miałem okazję wystąpić w miejskim Mini Playback Show. Byłem wtedy Michaelem Jacksonem. Myślę, że to był ten czas, kiedy uświadomiłem sobie zamiłowanie do muzyki. Później przyszła szkoła muzyczna i oczywiście śpiew, który towarzyszy mi do chwili obecnej.

N.L.: Czy muzyka w Twojej rodzinie jest tylko Twoją pasją, czy to zamiłowanie odziedziczyłeś po rodzicach lub rodzeństwie?
K.M.: Mój tata był miłośnikiem muzyki, pogrywał na akordeonie. Jednak wielki wpływ wywarła na mnie moja siostra Marta. Ona również śpiewa i tym śpiewem zarażała mnie od małego. Zawsze wierzyła we mnie i wspierała w moich poczynaniach muzycznych.

N.L.: Jakiej muzyki słuchasz najczęściej?
K.M.: Słucham różnej muzyki od popu po ciężki metal. Jednak gdzieś zawsze interesowałem się jazzem. Lubię muzykę, jak ja to mówię ? ambitną. Taka też według mnie jest muzyka jazzowa.

N.L.: Dlaczego zdecydowałeś się wziąć udział w ?Bitwie na głosy??
K.M.: Od dłuższego czasu przeglądałem informacje o castingach dotyczące drugiej edycji tego show. Jeżeli chodzi o programy rozrywkowe ten najbardziej mi odpowiadał. Uświadomiłem sobie, że jeżeli nie spróbuję czegoś nowego, czegoś co zawsze tkwiło gdzieś głęboko we mnie, to będę żałował.

N.L: Udział w ?Bitwie na głosy? to Twój debiut muzyczny, czy występowałeś już w innym tego typu programie?
K.M.: Jeżeli chodzi o programy tego typu to jest to mój debiut, jednak nie czuję stresu.

N.L.: Jakie są Twoje oczekiwania względem programu?
K.M: Przede wszystkim pogłębienie warsztatu muzycznego podczas zajęć przygotowujących nas do programów na żywo. Już sama atmosfera jaka panuje tutaj w programie jest czym fascynującym i wartościowym.

N.L.: Jakie są prywatnie siostry Przybyszówny?
K.M: Niesamowite, całkiem inne, a zarazem takie podobne. Bardzo uzdolnione, nie powstrzymam się od stwierdzenia, ze dwie najzdolniejsze siostry w Polsce. Praca z Natalią i Pauliną jest wielkim doświadczeniem. Warsztat, który posiadają bardzo łatwo jest przyswajany z racji tego, że dziewczyny otwarte są na drugiego człowieka.

N.L.: Jaka atmosfera panowała podczas castingu?
K.M: Podczas castingu nikt z uczestników nie czuł się źle. Atmosfera była rewelacyjna. Wszyscy życzliwi dla siebie i uśmiechnięci. Brzmi to może banalnie, ale nie można było odczuć żadnego strachu i tremy.

N.L.: Która z drużyn ? Twoim zdaniem ? ma najsilniejszy skład i może okazać się czarnym koniem tej edycji?
K.M: Wszystkie drużyny są silne i pełne zapału do pracy. Każdy trener dobierał swoich uczestników według swoich zasad i kryteriów. Na tym polega program. Każda drużyna musi być inna, pokazać coś nowego, świeżego. Jednak nie ukrywam, że największy sentyment mam do swojej drużyny. Siła sióstr towarzyszy nam każdego dnia.

N.L.: Wiemy, że mocno kibicowałeś Kasi Lisowskiej ? opoczniance, która brała udział w programie muzycznym ?The Voice of Poland?. Czy ona teraz również trzyma za Ciebie kciuki?
K.M: Oczywiście, że mi kibicuje. Bardzo się cieszy z tego, że biorę udział w ?Bitwie na głosy?. Kasia kibicowała mi od najmłodszych lat w tym co robię. Wiele też nauczyłem się od niej. Dziękuję jej za rady i pomoc, które są teraz widoczne.

N.L.: Jaki prywatnie jest Kamil Milczarek? Czym się zajmuje? Co robi na co dzień?
K.M.: Prywatnie? Jestem wesoły i pozytywnie nastawiony do ludzi. Lubię góry, a dokładniej wędrówki piesze. Obecnie mieszkam w Warszawie. Kończę studia teologiczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a na co dzień śpiewam w zespole coverowym ?December?.

N.L.: Dziękuję bardzo za rozmowę i życzę powodzenia w programie.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (765) z dnia 9 Marca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »