tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Opoczna w dwójkach męskich

 
Halowe siatkarskie mistrzostwa

2 maja rozegrano w Opocznie siatkarski turniej miast dla drużyn z województw łódzkiego i mazowieckiego, a już w niedzielę, 23 maja odbędą się pierwsze zawody par siatkarskich. Zasady zawodów są bardzo zbliżone do siatkówki plażowej.
Organizator imprezy Dariusz Lewandowski serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Urząd Miejski i Starostwo Powiatowe.
Zgłoszenia można nadsyłać e–mailem: lewusek1@op.pl oraz telefonicznie pod numer 609 826 517 do 21 maja. Organizator informuje, że liczba przyjmowanych drużyn jest ograniczona. Liczy się data zgłoszenia.
Wszelkie sprawy organizacyjne zostaną szczegółowo omówione w dniu zawodów – w trakcie weryfikacji drużyn.
Prezentujemy główne założenia regulaminu.

Cele
Popularyzacja piłki siatkowej w środowisku lokalnym Opoczna, integracja mieszkańców, propagowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu, popularyzacja zdrowej rywalizacji wśród kibiców i gry fair play wśród zawodników.

Organizatorzy
Urząd Miejski, Starostwo Powiatowe, UKS „Maratończyk” działający przy Zespole Szkół Ogólnokształcących.
Uczestnictwo
W turnieju biorą udział drużyny składające się z dwóch zawodników, które wcześniej dokonały zgłoszenia (do piątku 21 maja).

Termin i miejsce zawodów
Niedziela, 23 maja, hala sportowa ZSO, ul. Żeromskiego 3: weryfikacja drużyn – 9.30–10.00, rozpoczęcie zawodów – 10.00.

System rozgrywek
Na początku nastąpi losowanie grup A i B, w których zagra po osiem zespołów. Mecze grupowe będą rozgrywane według systemu brazylijskiego do jednego wygranego seta (do 25 punktów i dwóch przewagi). Z grup wychodzą po cztery najlepsze zespoły, które w dalszym etapie rozegrają kolejne mecze według tego samego systemu.
Na końcu zostaną wyłonione cztery drużyny. To one będą walczyć o 1. i 3. miejsce. Mecze finałowe do dwóch wygranych setów (do 15 punktów) i dwóch przewagi (przy remisie tie–break do 15 punktów).

Zasady finansowania
Koszty przejazdu, ubezpieczenia pokrywają zainteresowane drużyny; koszty organizacyjne (hala, sędziowie, nagrody, napoje) pokrywa organizator.

Postanowienia końcowe
Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nieszczęśliwych wypadków i kradzieży. Interpretacja regulaminu należy do organizatora zawodów.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (670) z dnia 14 Maja 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »