tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »

Sprzedam wóz ciągnikowy, tel 668 197 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Opłatek w Ceramice

 
Jak co roku, tym razem 21 grudnia, kierownictwo Grupy Paradyż zorganizowało dla swoich pracowników i przyjaciół spotkanie wigilijneNiespodzianki dla szefówChociaż scenariusz tych spotkań jest bardzo podobny, to jednak organizatorzy zawsze starają się o zapewnienie z jednej strony miłej, rodzinnej, wigilijnej atmosfery, z drugiej dbają o szczegóły organizacyjne starając się zapewnić wysoki poziom elegancji i tzw. kindersztuby. Ot, choćby taki szczegół, jak postawienie tabliczek z imieniem i nazwiskiem zaproszonych gości w miejscu dla nich przeznaczonym.
Spotkanie otworzył prezes Zarządu Grupy Paradyż, Łukasz Kardias. Dokonał krótkiej oceny niełatwego roku, ale jak wynika ze wstępnych wyliczeń pomyślnego. Po raz kolejny Grupa Paradyż zanotowała wzrost sprzedaży, jakkolwiek niższy od zakładanego, to jednak procentowo wyższy od przyrostu PKB. Istotnym wydarzeniem w życiu Grupy Paradyż była m.in. zmiana identyfikacji wizualnej spółki oraz przygotowanie do kolejnych inwestycji. Zadania na 2013 rok są bardzo ambitne: wzrost wartości sprzedaży o 6%, co przy zapowiadanej możliwości recesji w kraju, jest zadaniem na granicy wykonalności. Prezes Kardas jest dobrej myśli. Przy dobranej, ambitnej załodze, na której można polegać, dobrym zgranym zespole Zarządu oraz świetnej współpracy z Radą Nadzorczą zadanie nie jest niemożliwe do wykonania.
Głos zabrali również współwłaściciele Grupy Paradyż. Stanisław Tępiński dziękując za dobra pracę w 21012 roku odczytał życzenia świąteczno?noworoczne, jakie na adres Zarządu dla całej firmy skierował z Watykanu abp Zygmunt Zimowski, przewodniczący papieskiej rady ds. duszpasterstwa służby zdrowia oraz ordynariusz diecezji radomskiej, bp Henryk Tomasik. Leszek Wysocki w swoim wystąpieniu podkreślił znaczenie tak mało wymiernego czynnika sukcesu, ale jakże znaczącego, jakim jest współdziałanie, zgranie wszystkich członków załogi oraz pełne zaufanie do wszystkich jej elementów. W podobnym tonie wypowiedziała się przewodnicząca Rady Nadzorczej Anna Tępińska?Marcinek, która podkreśliła fakt tego spotkania z okazji wigilii Bożego Narodzenia i powierzyła przyszłość firmy opatrzności bożej.
Tradycją stało się wyróżnianie podczas spotkań wigilijnych tych spośród członków załogi, którzy przepracowali w jednym zakładzie 10 (podczas ostatniego spotkania 17 osób) i 20 lat (9 osób). Załoga w szczególny sposób uczciła jubileusz 20 lat pracy w firmie Stanisława Tępińskiego i Leszka Wysockiego. W tajemnicy przed szefami przygotowane zostały dla obu panów statuetki w kształcie skrzydeł z wygrawerowanymi życzeniami. Prawdziwie zdumionym szefom te nietypowe wyróżnienia wręczył jeden z najstarszych pracowników firmy i prezes zarządu Grupy Paradyż.
Wspólną modlitwę odmówili ks. parałat Adam Myszkowski z Paradyża, ks. Mieczysław Głogowski z Opoczna i ks. prałat Edward Wieczorek z Tomaszowa. Po wspólnie odśpiewanej kolędzie i tradycyjnym łamaniu się opłatkiem, uczestnicy spotkania zasiedli do wigilijnej kolacji, do której przygrywała góralska kapela ?Beskid?.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (808) z dnia 4 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »