tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Olej dostarczą radomianie

 


Pięć firm stanęło do przetargu na dostawę oleju opałowego do obiektów administrowanych przez Urząd Gminy i Miasta na sezon grzewczy 2012/2013. Najkorzystniejszą ofertę złożył Term?Oil z Radomia i podobnie jak przed rokiem został zwycięzcą.
Firma przedstawiła najniższy wskaźnik cenowy, uwzględniający oferowaną cenę netto za 1 litr oleju opałowego lekkiego oraz średnią arytmetyczną cenę z PKN Orlen i Grupy Lotos, która na 18 września wynosiła 3,193 zł netto. Term?Oil ustalił wartość swojego wskaźnika na 0,9614.
Cena dostawy 1 litra będzie obliczana jako iloczyn stałego wskaźnika cenowego oraz średniej arytmetycznej z dnia poprzedzającego dostawę. Do tego dojdzie podatek VAT.
Zgodnie z gminnym zamówieniem, radomianie będą dostarczać opał do siedmiu budynków: bloku mieszkalnego przy ul. Fabrycznej, Szkoły Podstawowej w Radzicach Dużych, Szkoły Podstawowej w Domasznie, Szkoły Podstawowej w Idzikowicach, Szkoły Podstawowej w Brzustowcu oraz placówek filialnych SP w Brzustowcu ? szkół w Krzczonowie i Jelni.
Jak już pisaliśmy, szacunkowe zapotrzebowanie wynosi 90 tys. litrów oleju. Term?Oil będzie zobowiązany do sukcesywnych dostaw opału na swój koszt w terminie dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia. Dostawy z wymaganymi świadectwami jakości i atestami mają być realizowane na podstawie telefonicznych i potwierdzonych faksem zamówień.
Planowany termin zawarcia umowy miedzy gminą a Term?Oilem to 11 października.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (796) z dnia 12 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »