tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Ogłoszenia przez internet

 

Pojawił się dodatkowy sposób umieszczania drobnych ogłoszeń na łamach tygodnika opoczyńskiego.
Od kilku tygodni istnieje możliwość zgłaszania do publikacji drobnych ogłoszeń na łamach TOP-u i TIT-u przez Internet, bo do niedawna było to możliwe jedynie w siedzibach pism. Aby korzystać z tej formy należy wpisać w przeglądarce internetowej adres gazety www.opoczno-top.pl lub www.tomaszów-tit.pl, zarejestrować się w portalu, a następnie załadować konto.
Za ogłoszenia płaci się punktami -1 zł to równowartość 100 pkt. Bez wystarczającej ilości punktów nie będzie można opublikować przygotowanego ogłoszenia.
Tygodniowa emisja baneru o wymiarach 180 x 118 px lub 400 x 50 px kosztuje 10 zł netto. Dodanie zdjęcia do ogłoszenia w Internecie lub jednoczesna emisja w gazecie i internecie to dodatkowo koszt 1zł brutto.
Konto punktowe zasilamy na kilka sposobów: SMS-em, przelewem elektronicznym on-line, na specjalnym blankiecie realizowanym na poczcie, przez przelew bankowy oraz w biurze ogłoszeń TOP i TIT.
W trakcie edycji ogłoszenia system podaje numer wydania, od którego będzie emitowane. Zdjęcie dodane do ogłoszenia ukaże się wyłącznie w wydaniu elektronicznym, zaś w wersji gazetowej reklama pojawi się bez fotografii.
Samodzielna publikacja ogłoszeń drobnych o dowolnej porze, siedem dni w tygodniu, z możliwością natychmiastowej zmiany ich treści, to doskonałe rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze.
Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w biurach ogłoszeń TOP i TIT.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (644) z dnia 13 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »