tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Ogłoszenia przez internet

 

Pojawił się dodatkowy sposób umieszczania drobnych ogłoszeń na łamach tygodnika opoczyńskiego.
Od kilku tygodni istnieje możliwość zgłaszania do publikacji drobnych ogłoszeń na łamach TOP-u i TIT-u przez Internet, bo do niedawna było to możliwe jedynie w siedzibach pism. Aby korzystać z tej formy należy wpisać w przeglądarce internetowej adres gazety www.opoczno-top.pl lub www.tomaszów-tit.pl, zarejestrować się w portalu, a następnie załadować konto.
Za ogłoszenia płaci się punktami -1 zł to równowartość 100 pkt. Bez wystarczającej ilości punktów nie będzie można opublikować przygotowanego ogłoszenia.
Tygodniowa emisja baneru o wymiarach 180 x 118 px lub 400 x 50 px kosztuje 10 zł netto. Dodanie zdjęcia do ogłoszenia w Internecie lub jednoczesna emisja w gazecie i internecie to dodatkowo koszt 1zł brutto.
Konto punktowe zasilamy na kilka sposobów: SMS-em, przelewem elektronicznym on-line, na specjalnym blankiecie realizowanym na poczcie, przez przelew bankowy oraz w biurze ogłoszeń TOP i TIT.
W trakcie edycji ogłoszenia system podaje numer wydania, od którego będzie emitowane. Zdjęcie dodane do ogłoszenia ukaże się wyłącznie w wydaniu elektronicznym, zaś w wersji gazetowej reklama pojawi się bez fotografii.
Samodzielna publikacja ogłoszeń drobnych o dowolnej porze, siedem dni w tygodniu, z możliwością natychmiastowej zmiany ich treści, to doskonałe rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze.
Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w biurach ogłoszeń TOP i TIT.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (644) z dnia 13 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »