tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Odświętnie w Krzczonowie

 

Święto Edukacji Narodowej to dzień szczególny dla wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowani są w pracę z dziećmi i młodzieżą. Praca ta ma na celu zaszczepienie w młodym pokoleniu umiłowania wiedzy i dążenie do jej pogłębiania.
Uśmiech, życzenia i morze ciepłych słów sprawiły, że 13 października w Szkole Podstawowej w Krzczonowie panował wyjątkowy nastrój. Tego dnia zorganizowano w szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej. Odbyła się uroczysta akademia w wykonaniu klas IV i V. Dzieci wyrecytowały piękne wiersze, zaśpiewały piosenki a także odegrały scenkę przedstawiającą fragment lekcji. Publiczność składająca się z nauczycieli i uczniów była zachwycona występem młodych artystów i oczywiście nagrodziła gromkimi brawami nie tylko wykonawców, ale i Renatę Sobolewską, która dzieci przygotowała i Annę Jakubczyk zajmującą się stroną muzyczną.
Montaż słowno-muzyczny był obok symbolicznego serca, wykonanego przez uczniów i wręczonego każdemu nauczycielowi a także pracownikom obsługi, hołdem wdzięczności wyrażonym nauczycielom za trud wychowania i nauczania, za poświęcenie i serce wkładane w codzienną pracę.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (640) z dnia 16 Października 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »