tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Obradowali w Dzień Kobiet

 
Opoczyńscy emeryci jak zawsze pamiętali o święcie pań

W poniedziałek, 8 marca w sali konferencyjnej Miejskiego Domu Kultury zorganizowano plenarne posiedzenie zarządu oddziału rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Głównym celem zebrania było podsumowanie ubiegłorocznej działalności oddziału oraz nakreślenie planu pracy na rok bieżący.
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele zarządu okręgowego PZERiI w Piotrkowie Tryb.: przewodniczący Eugeniusz Knapik i wiceprzewodnicząca Regina Stefańska, władze kół terenowych z terenu powiatu, samorządowcy oraz kierownictwo MDK.
Po powitaniu gości przez przewodniczącego oddziału Edwarda Cywińskiego rozpoczęła się bardzo miła uroczystość. Z okazji przypadającego właśnie w poniedziałek Międzynarodowego Dnia Kobiet męska część zarządu wręczyła wszystkim paniom piękne kwiaty oraz upominki. Złożyła przy tym najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności. Przedstawicielki płci pięknej nie kryły zadowolenia. Panowie ze związku pamiętają o ich święcie co roku.
W trakcie roboczej części obrad zostały złożone sprawozdania zarządu i poszczególnych komisji oddziału z pracy w 2009 roku. Związkowcy przyjęli koncepcję działań na najbliższe miesiące oraz preliminarz budżetowy oddziału na 2010 rok.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 10 (661) z dnia 12 Marca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »