tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sławno

 Objazdowy Punkt Informacyjny w Sławnie

 

Od września Urząd Marszałkowski w Łodzi prowadzi akcję informacyjno–promocyjną pod nazwą Objazdowy Punkt Informacyjny. Jej celem jest podniesienie świadomości dotyczącej funduszy europejskich i korzyści, jakie dają mieszkańcom, a także informowanie o unijnych programach skierowanych do regionów.
Inicjatywa wpłynie na aktywizowanie, motywowanie oraz wspieranie beneficjentów i potencjalnych beneficjentów w procesie pozyskiwania środków unijnych, biorąc pod uwagę przyszły okres programowania. Zapewniony zostanie również dostęp do pełnej, rzeczowej informacji na temat programów unijnych dla możliwie największego grona odbiorców.
Na terenie powiatu opoczyńskiego spotkanie odbędzie się 15 listopada w Urzędzie Gminy w Sławnie. W jego trakcie zostaną omówione zagadnienia związane z możliwościami pozyskiwania funduszy europejskich, w szczególności: Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego, Program Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Akcja jest adresowana do potencjalnych, jak i obecnych beneficjentów: jednostek samorządu terytorialnego, jednostek sektora finansów publicznych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, którzy planują rozwijać swoją firmę na terenie województwa łódzkiego, osób fizycznych, planujących otwarcie działalności gospodarczej.
Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej gminy Sławno (www.ugslawno.pl) i wysłać go na adres e–mail: k.stachowicz@um.belchatow.pl lub pod nr faksu: 44 632 69 23, do dnia rozpoczęcia spotkania.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (695) z dnia 5 Listopada 2010r.
W dziale Sławno dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »