tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 O nagrodę wójta gminy Paradyż

 
IX Konkurs języka angielskiego

Gimnazjum Publiczne w ZSS w Paradyżu po raz dziewiąty gościło gimnazjalistów z terenu powiatu opoczyńskiego oraz piotrkowskiego, uczestniczących w konkursie języka angielskiego „O nagrodę wójta gminy Paradyż”. Do konkursu zgłosiło się 48 uczniów z gimnazjów w Bukowcu, Białaczowie, Dąbrowie nad Czarną, Drzewicy, Paradyżu, Żarnowie, Gimnazjum nr 1 i ZSS nr 3 w Opocznie.
Laureatką konkursu po raz drugi z rzędu została Monika Kwiecień, uczennica Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy, drugie miejsce zajęła uczennica Gimnazjum w Paradyżu Marlena Krzysztofik, a trzecie Jakub Sobczyk z ZSS nr 3 i Ewa Sterna z Gimnazjum nr 1. Laureaci otrzymali słowniki, książki i plecaki ufundowane przez wójta gminy Paradyż oraz Wydawnictwo Egis. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a opiekunowie podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu.
Organizatorzy konkursu, Elżbieta Polska i Elwira Stępień oraz dyrektor ZSS w Paradyżu Mirosław Kuleta serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za liczne przybycie na konkurs, zapraszając jednocześnie za rok na jego X – jubileuszową edycję.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (670) z dnia 14 Maja 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »