tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 O bezpieczeństwie w "Zielonym zakątku"

 

W Punkcie Przedszkolnym "Zielony Zakątek" w Krzczonowie w gminie Drzewica kolejny tydzień wakacyjnego dyżuru upłynął tu pod hasłem: "I maluchy, i średniaki to bezpieczne przedszkolaki". W piątek, 19 lipca do placówki przybył st. sierż. Michał Szczepaniak ? funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Drzewicy.
Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci w czasie wakacji ? zarówno na drogach, jak i na podwórkach gospodarstw rolnych. Policjant rozmawiał z dziećmi o prawidłowych zachowaniach w sytuacjach zagrożenia, radził, co zrobić, gdy malucha zaczepia obca osoba, jak uniknąć ugryzienia przez psa, jak bezpiecznie pomagać rodzicom podczas żniw i innych prac polowych. Zwracał też uwagę na korzyści płynące z noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Największym zainteresowaniem cieszyła się wśród maluchów demonstracja sprzętu policyjnego i możliwość wejścia do samochodu policyjnego.
Przedszkolaki z "Zielonego Zakątka" podziękowały za wizytę składając jednocześnie życzenia z okazji nadchodzącego Święta Policji. Dzieci wręczyły też policjantowi laurkę. ? Jestem pewna, że od tego spotkania policjant będzie kojarzył się dzieciom z przyjazną osobą, do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się po pomoc ? podsumowała spotkanie Renata Sobolewska, koordynatorka projektu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 30 (837) z dnia 26 Lipca 2013r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »