tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 O bezpieczeństwie niechronionych

 
W niedzielę, 5 maja, na placu przed MDK, odbyła się profilaktyczna impreza plenerowa z okazji Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Z przyczyn losowych jej zakres został znacznie ograniczony, jednak przybyli nie odeszli z kwitkiem


"Bezpieczeństwo pieszych ? niechronieni uczestnicy ruchu drogowego w miastach" ? takie hasło przyświecało niedzielnej imprezie promującej zasady bezpiecznego poruszania się po drogach niechronionych uczestników ruchu drogowego, głównie pieszych i rowerzystów. Odbyła się ona równocześnie z rajdem rowerowym organizowanym przez Opoczyńskie Ludowe Towarzystwo Sportowe.
Spotkanie, organizowane wspólnie przez Wydział Ruchu Drogowego KPP w Opocznie oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim, z przyczyn losowych przeprowadzono w znacznie okrojonym zakresie. Opoczyńscy funkcjonariusze byli przygotowani na zaplanowane działania, jednak z powodu awarii samochodu z Piotrkowa Tryb. nie dojechały ani alkogogle imitujące stan kierującego po spożyciu alkoholu, ani miasteczko rowerowe. Mieszkańcy Opoczna mogli więc poczuć się zawiedzeni. Nie odeszli jednak z niczym. Policjanci na miarę możliwości przeprowadzili działania promujące bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów w ruchu drogowym, a pracownicy WORD?u rozdali 150 kamizelek odblaskowych, czapeczki i inne gadżety.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (826) z dnia 10 Maja 2013r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »