tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Nowy szeryf

 

Z konieczności w ubiegłym tygodniu, kiedy pisaliśmy o nowym komendancie powiatowym policji w Opocznie, musieliśmy się ograniczyć do minimum (z powodu braku miejsca).
Przypominamy, że 16 grudnia, inspektor Janusz Myga, z rąk komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi, insp. Marka Działoszyńskiego, podczas uroczystego, choć kameralnego spotkania, przyjął rozkaz objęcia stanowiska komendanta. Rozkaz odczytał p.o. naczelnika wydziału kadr i szkolenia KWP, podinsp. Jarosław Kozłowski.
Komendant wojewódzki uzasadnił swoją decyzję o nominacji Janusza Mygi, stwierdzając, że musiał wybrać z trójki równorzędnych kandydatur i w związku z tym postawił na doświadczenie. Nie bez znaczenia był też fakt, że już współpracował z insp. Mygą i był z niego zadowolony, co może rokować, że również w przyszłości współpraca będzie się dobrze układać.
Po wręczeniu rozkazu nowy komendant zapoznał się z kadrą oficerską swojej jednostki. Teraz przed nim dużo pracy – musi poznać nowy (dla niego) teren i ludzi, zanim rozpocznie normalne funkcjonowanie.
PS W ubiegłotygodniowej informacji mylnie (nie z naszej winy) podaliśmy, że insp. Janusz Myga nosi stopień młodszego inspektora. Za błąd przepraszamy i życzymy, by… miał najnudniejszą pracę na co dzień.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (650) z dnia 22 Grudnia 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »