tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Nowy sprzęt

 
O tym, że każda pomoc jest warta uśmiechu dziecka przekonują pracownicy i prezes firmy Opoczno I, którzy wsparli podopiecznych fundacji „Uśmiech dziecka to nasz cel”Łukasz Gmaj jako pierwszy spróbował hydromasażu w nowej wannie


Fundacja „Uśmiech dziecka to nasz cel” wzbogaciła się o nowy sprzęt rehabilitacyjny. Specjalistyczną wannę do masażu i hydromasażu ufundowała firma Opoczno I. Uroczyste przekazanie sprzętu odbyło się w środę, 5 stycznia w siedzibie fundacji. Opoczno I reprezentowali prezes Krzysztof Taler i Zbigniew Koćmiel.
– Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy chociaż w tak skromny sposób wspomóc działalność fundacji. Nie jest to pierwsza i myślę, że nie ostatnia pomoc naszej fabryki – powiedział Krzysztof Taler. Zaręczył także, że firma będzie nadal współpracować ku zadowoleniu potrzebujących.
Ania Dębowska i Agnieszka Zaborowska, podopieczne fundacji podziękowały załodze firmy Opoczno I za wsparcie działalności fundacji. – Prezent ten przyczyni się do poprawy naszego zdrowia. Uprzyjemni ciężką pracę i pozwoli osiągać większe efekty naszej rehabilitacji – powiedziała Agnieszka.
– Ta wanna pomoże uzdrowić niejedno dziecko. Wzmoże efektywność naszej pracy, czego efekty będą widoczne gołym okiem. A dzieci będą mogły korzystać z hydromasaży – powiedział Robert Knap.
Teraz w fundacji będzie można wykonywać takie zabiegi jak masaż stóp, podudzia, kolan, biodra, kręgosłupa. Jak nam powiedziała Zofia Dębowska, jeden dzień pracy rehabilitacyjnej zostanie poświęcony na zabiegi wodne, z których będą korzystać dzieci z najcięższymi schorzeniami. Teraz, w miarę możliwości będzie uzupełniany sprzęt do fizykoterapii.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (705) z dnia 14 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »