tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Nowy przewodniczący SLD w Drzewicy

 

W minionym tygodniu zebrały się władze koła SLD w Drzewicy. Głównym tematem obrad były wybory nowego przewodniczącego, w miejsce zmarłego w lipcu Mariana Skrzypka – samorządowca i jednego z założycieli Sojuszu Lewicy Demokratycznej w powiecie opoczyńskim.
Zebranie poprowadził dotychczasowy wiceprzewodniczący Andrzej Dulnikiewicz, który na początku poprosił zebranych o uczczenie minutą ciszy zmarłego. Zaproszony na spotkanie Michał Franas, sekretarz Rady Powiatowej SLD i jednocześnie członek Rady i Zarządu Wojewódzkiego lewicy w Łodzi. Przedstawił on zebranym wstępny harmonogram działań w zbliżających się wyborach samorządowych w powiecie opoczyńskim. Następnie przystąpiono do zgłaszania kandydatur na szefa koła SLD.
W wyniku głosowania zwyciężył Jan Starus z Drzewicy i tym samym, to on poprowadzi tamtejszą lewicę podczas jesiennych wyborów samorządowych. Wiceszefem koła pozostał Andrzej Dulnikiewicz, który jednocześnie pełni funkcję wiceprzewodniczącego Rady Powiatowej SLD w Opocznie, skarbnikiem koła pozostał Józef Sarba.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 37 (688) z dnia 17 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »