tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Nowy prezes piłkarzy

 
Piłka nożna

W niedzielę, 19 lutego podczas rozgrywek X jubileuszowego turnieju halowej piłki nożnej o puchar burmistrza na nadzwyczajnym posiedzeniu zebrał się zarząd Miejsko?Gminnego Klubu Sportowego Gerlach Drzewica. Najważniejszym punktem obrad był wybór nowego prezesa klubu.
Jak już informowaliśmy, pod koniec stycznia rezygnację z funkcji złożył dotychczasowy prezes Sylwester Maicki, który szefował klubowi niecałe jedenaście miesięcy. Od tego momentu trwały rozmowy na temat dalszego funkcjonowania MGKS oraz poszukiwania kandydatów na prezesa, co wcale nie było takie łatwe, bo brakowało chętnych.
Ostatecznie prezesem został Piotr Wiktorowicz (na zdjęciu), związany z drzewickią piłką od lat ? najpierw jako zawodnik, a w ostatnich latach jako kierownik drużyny.
Wiktorowicz zyskał jednogłośne poparcie kolegów z zarządu i został nowym prezesem. Jak sam zapowiedział, wstępnie na pół roku. Decydująca będzie runda wiosenna sezonu 2011/2012. Celem numer jeden na najbliższe miesiące jest awans drużyny seniorów do klasy okręgowej.
Dodajmy, że wraz z nowym prezesem w zarządzie zaszła jeszcze jedna zmiana. Na stanowisko gospodarza stadionu wrócił Szymon Wojtal.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (763) z dnia 24 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »