tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Noworocznie w PGK

 
O kilkunastu lat organizowane są spotkania noworoczne emerytów i rencistów Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wyjątkowo liczną obsadę miało spotkanie noworoczne emerytów i rencistów opoczyńskiego PGK, które odbyło się w czwartek, 6 stycznia. Spotkanie rozpoczęła msza w kościele św. Bartłomieja, odprawiona w intencji wszystkich pracowników przedsiębiorstwa. Po nabożeństwie około 70 osób przeniosło się do Karczmy Piwnicznej, by w miłej i rodzinnej atmosferze składać sobie noworoczne życzenia. Dla emerytowanych pracowników przedsiębiorstwa te spotkania są bardzo ważne – mówi Barbara Nowak, kierowniczka działu ds. pracowniczych i organizacyjnych. Obecnie mamy 82 emerytów, z czego na taką imprezę przychodzi około 80% – dodaje. To doskonała okazja do wspólnego spędzenia kilku godzin, możliwość integracji i wspomnień.
Dla byłych już pracowników PGK to także okazja, by dowiedzieć się, co się dzieje w firmie. O tym poinformował zebranych prezes Jacek Pacan, który powiedział, że — dla firmy rok 2011 będzie niewątpliwie trudny, jeśli będziemy chcieli zrealizować wszystkie plany. PGK jest w trakcie przetargów na modernizację oczyszczalni, na budowę kanalizacji i modernizację ujęcia wody. Marzeniem jest wybudowanie nowej siedziby firmy. W tym roku planowane jest zaprojektowanie i przygotowanie tej inwestycji, a w kolejnych latach dążenie do jej realizacji.
Życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w nowym roku, emerytom złożył prezes PGK Jacek Pacan, burmistrz Jan Wieruszewski oraz przedstawiciel Rady Nadzorczej. Dla wszystkich emerytów firma przygotowała noworoczny upominek, w postaci talonów do wykorzystania w opoczyńskich supermarketach.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 2 (705) z dnia 14 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »