tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

STUDNIE głębinowe, pogłębianie studni w kręgach, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Naukowo o Łódzkiem

 

Marszałek województwa łódzkiego ogłosił XII edycję konkursu na najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz prace magisterskie i dyplomowe tematycznie związane z województwem łódzkim. W 2011 roku uczelnie wyższe mogą zgłaszać prace w dziedzinach nauk: ekonomiczno–społecznych, humanistycznych, medycznych, przyrodniczych i technicznych oraz w dziedzinie kultury i sztuki. O nagrodę mogą starać się również autorzy rozpraw habilitacyjnych.
Do konkursu można zgłosić rozprawy i prace obronione w 2010 roku, które do tej pory nie zostały nagrodzone w innych konkursach. Uczelnie powinny je złożyć wraz z wnioskiem do 30 czerwca 2010 roku w Departamencie Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi (ul. Traugutta 25, piętro XV, w sekretariacie pokój 1514, tel. 42 291 98 20).
Wszelkich informacji na temat konkursu udzielają pracownicy Departamentu Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi: Anna Włudarczyk (anna.wludarczyk@lodzkie.pl) i Katarzyna Mielko (katarzyna.mielko@lodzkie.pl). Spotkanie informacyjne w sprawie konkursu odbędzie się 14 kwietnia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.lodzkie.pl.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (711) z dnia 25 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »