tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Nauczycielskie nagrody

 
W najbliższy poniedziałek, 14 października będziemy świętować Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji nagrody dla nauczycieli i pedagogów przyznali nie tylko minister oświaty, KEN i kuratorzy, ale także starosta i wójtowie. Już dziś przedstawiamy listę nagrodzonych


Nagrody przyznawane przez resort oświaty, KEN oraz nadzorujące szkolnictwo kuratoria wciąż są owiane tajemnicą. Wiemy już za to, których belfrów doceniły w tym roku organy prowadzące szkoły w naszym powiecie.
Pedagogów placówek prowadzonych przez powiat opoczyński w tym roku wyróżnił samodzielnie starosta ? w poprzednich latach nagradzano ich decyzją całego zarządu. Marek Ksyta przyznał nagrody: Małgorzacie Mróz?Dudzie ? dyrektorce ZSO, Renacie Sijer i Wojciechowi Grochulskiemu ? nauczycielom ZSO, Elżbiecie Kaczorowskiej i Hannie Zielińskiej z ZSP nr 1, Stanisławowi Balcerakowi z ZS im. Jana Brzechwy oraz Alinie Minkinie ? logopedzie z Poradni Pedagogiczno?Psychologicznej. Nagrody zostana wręczone podczas uroczystej sesji Rady Powiatu, zaplanowanej na 30 października.
Nagrody burmistrza Opoczna otrzymali w tym roku: Zbigniew Sobolewski ? dyrektor ZSS nr 1, Krystyna Kaczuba, Anna Mijas, Andrzej Domagała i Sławomir Miller z ZSS nr 1, Maria Stępień i Justyna Stępień z ZSS nr 3, dyrektorki szkół: w Sielcu Marzena Karolak, w Kraśnicy Alicja Ziółkowska, w Woli Załężnej Edyta Kałużyńska, w Januszewicach Elżbieta Urazińska oraz dyrektorka Przedszkola nr 4 Małgorzata Bartoszek.
Burmistrz Drzewicy nagrodził w tym roku dyrektorów: Annę Jakubczyk z SP w Idzikowicach, Dorotę Królik z SP w Radzicach Dużych, Dorotę Zarębę z SP w Domasznie i Annę Witczak z Przedszkola Samorządowego. Docenił również nauczycieli: Wiolettę Lach z SP w Domasznie, Marzenę Domagałę z SP w Idzikowicach, Alicję Pecynę z SP w Brzustowcu, Monikę Piekarską i Jacka Grabowskiego z Gimnazjum w Drzewicy, Jana Waśkiewicza i Teresę Sobolewską z SP w Drzewicy, Danutę Koc z Przedszkola Samorządowego i Krystynę Rogulską z SP w Radzicach Dużych.
Nagrody wójta gminy Sławno powędrują w tym roku do dyrektorów wszystkich szkół w gminie: Jolanty Andrzejewskiej z ZSS w Prymusowej Woli, Beaty Chrustowicz z PSP w Kunicach, Urszuli Zawady z PSP w Kamieniu, Doroteusza Bugaja z PSP w Zachorzowie, Rafała Kołodziejczyka z PSP w Kozeninie, Barbary Sochy z PSP w Celestynowie, Elżbiety Białeckiej z Gimnazjum w Szadkowicach oraz Marzenny Skowrońskiej, pełniącej obowiązki dyrektora PSP w Sławnie. Nagrody otrzymają również nauczyciele: Maria Franas i Wioletta Kosylak z PSP w Kamieniu, Krystyna Chmal i Remigiusz Łubowski z PSP w Kunicach, Agnieszka Natorska?Kupis z Gimnazjum w Szadkowicach, Justyna Kaczmarek i Zbigniew Fura z ZSS w Prymusowej Woli, Małgorzata Gorzela z PSP w Sławnie, Renata Socha z PSP w Celestynowie, Renata Chmal z PSP w Kozeninie oraz Krystyna Bugaj z PSP w Zachorzowie.
Wójt gminy Poświętne przyznał w tym roku tylko dwie nagrody. Powędrują one do Bogusława Fidelusa, dyrektora ZSS w Poświętnem oraz do ks. Jacka Cedrowskiego uczącego religii w tej samej szkole.
W gminie Białaczów nagrody wójta otrzymają w tym roku wszyscy dyrektorzy: Beata Piotrowska (SP w Białaczowie), Anna Smolarczyk (Gimnazjum w Białaczowie), Mariola Zalega (SP w Miedznej Drewnianej), Elżbieta Jaroszyńska (SP w Petrykozach) i Jacek Stępień (SP w Skroninie).
Wójt gminy Żarnów wyróżnił w tym roku Barbarę Kalinowską z SP w Żarnowie, Bogusława Bartosa z SP w Klewie oraz Barbarę Kantor i Monikę Bakalarz z Gimnazjum w Żarnowie.
W gminie Mniszków póki co nie przyznano nagród wójta, z kolei w gminie Paradyż nauczyciele otrzymują je na koniec roku szkolnego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (848) z dnia 11 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »