tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Żarnów

 Nauczycielom w Żarnowie

 
W piątek, 11 października, w Gimnazjum im. 25 pułku AK w Żarnowie odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zorganizowana z tej okazji akademia była doskonałą okazją ku temu, by podziękować miłym słowem i bukietem kwiatów pracownikom placówek oświatowych za ich trud włożony w edukację oraz wychowanie dzieci i młodzieży

Po wspólnym odśpiewaniu hymnu głos zabrała dyrektorka Gimnazjum, Bogusława Wiaderna. Podziękowała wszystkim za liczne przybycie oraz wyraziła radość z obecności przedstawicieli władz gminnych i powiatowych. Przedstawiciele władz złożyli wszystkim związanym z oświatą serdeczne życzenia, w dowód uznania wręczając dyrektorkom placówek kwiaty.
Najistotniejszym punktem spotkania było przyznanie nagród wójta gminy Żarnów. Otrzymali je wicedyrektorka i nauczycielka wychowania fizycznego Barbary Kantor oraz nauczycielka sztuki i zajęć artystycznych Monika Bakalarz z Gimnazjum z Żarnowie, dyrektorka i prowadząca wychowanie do życia w rodzinie Maria Grzybowska oraz wicedyrektorka i plastyk Barbara Kalinowska z SP w Żarnowie, a także nauczyciel przyrody Bogusław Bartos z SP w Klewie.
Wręczone były również nagrody dyrektorów. Z żarnowskiego Gimnazjum doceniona została praca: Agnieszki Róg, Beaty Dybalskiej, Sabiny Kubiszewskiej, Elizy Nawrockiej, Barbary Hernogi?Stępień i Adama Boćka. Dyrektorka SP w Żarnowie wyróżniła: Barbarę Dukat, Jolantę Kantor, Monikę Pisiałek, Marię Jałosińską, Beatę Chrzanowską, Grażynę Szczepanowską, Elżbietę Szczepocką i Barbarę Kowalską. Ze szkoły w Klewie nagrody otrzymali: Sabina Kowalczyk, Małgorzata Ostalec i Marian Kuzuła, a zarządzająca ZSZ w Żarnowie przyznała nagrody: Annie Krawczyk, Januszowi Aleksandrowiczowi i Pawłowi Mamrotowi.
W przygotowanym przez uczniów bloku artystycznym nie zabrakło tańca, skeczów oraz przeróbek znanych piosenek. Występ był montażem składającym się z elementów, nad którymi pracowali uczniowie wszystkich czterech szkół, biorących udział w akademii. Nad pracą gimnazjalistów czuwały: Anna Róg, Joanna Grodzicka i Ewa Pacyniak, uczniów z SP w Żarnowie do udziału w przedstawieniu przygotowały Małgorzata Kubiszewska i Anna Stańczyk, dzieci z SP w Klewie występowały pod kierunkiem Elżbiety Strzelczyk, a nad popisem młodzieży z ZSZ rękę na pulsie trzymały Tatiana Kosylak i Irena Piekutowska. Dekoracje przygotowała natomiast Monika Bakalarz.
Występ dzieci i młodzieży przypadł publiczności do gustu i został nagrodzony gromkimi brawami. W podzięce za trud włożony w edukację i wychowanie, uczniowie wręczyli nauczycielom kwiaty. Ten dzień, pełen wrażeń i wzruszeń, zarówno nauczyciele jak i ich podopieczni, na pewno zapamiętają na długo.
Sala w gimnazjum dosłownie "pękała w szwach"Laureaci nagrody wójta


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (849) z dnia 18 Października 2013r.
W dziale Żarnów dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »