tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Nauczyciele najlepsi na orliku

 
W czwartek, 2 czerwca rozegrano jubileuszowy turniej piłki nożnej z okazji 50. rocznicy powstania Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 o puchar dyrektora szkoły Marka ZielińskiegoRozgrywki na orliku przy ul. KossakaGłównym celem turnieju była dobra zabawa, promocja zdrowego stylu życia oraz integracja społeczeństwa z terenu powiatu. Do turnieju zgłosiło się osiem drużyn: księża diecezji radomskiej, Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, działacze sportowi z Opoczna, nauczyciele z powiatu, reprezentacja Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego, reprezentacja ratownictwa medycznego, Opoczno I Sp. z o.o.
W drodze losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy, które rywalizowały na dwóch opoczyńskich orlikach ? przy ul. Kossaka oraz przy ZSS nr 1.

Wyniki rywalizacji grupowej

Grupa A
orlik przy ZSS nr 1
Nauczyciele ? Ratownicy 0:2
Samorządowcy ? Księża 2:3
Nauczyciele ? Samorządowcy 5:1
Ratownicy ? Księża 3:0
Nauczyciele ? Księża 6:0
Ratownicy ? Samorządowcy 2:0

Kolejność
1. Ratownicy medyczni
2. Nauczyciele
3. Księża
4. Samorządowcy

Grupa B
orlik przy ul. Kossaka
Działacze sportowi ? Straż Pożarna 0:1
Policja ? Opoczno I 0:0
Działacze sportowi ? Policja 0:0
Straż Pożarna ? Opoczno I 2:0
Działacze sportowi ? Opoczno I 2:2
Straż Pożarna ? Policja 0:1

Kolejność
1. Policja
2. Straż Pożarna
3. Działacze sportowi
4. Opoczno I

W meczu o miejsce siódme drużyna Opoczna I wygrała 1:0 z Samorządowcami, którzy zostali skasyfikowani na ósmej pozycji. Kolejny mecz to walka o miejsce piąte. Działacze sportowi pokonali Księży 4:1. Księża zajęli więc szóste miejsce.
Wszyscy kibice z niecierpliwością czekali na dwa mecze półfinałowe, które zapowiadały się bardzo ciekawie. I tak też było. W pierwszym półfinale spotkały się drużyny Ratowników oraz Straży Pożarnej. Po 16 minutach gry było 0:0. Aby wyłonić zwycięzcę rozegrano więc serię rzutół karnych. Wspaniałą obroną popisał się bramkarz Straży Pożarnej dając zwycięstwo swojej drużynie 1:0.
W drugim pojedynku zmierzyli się Nauczyciele z Policją. Tak jak w pierwszym półfinale nie zabrakło emocji. Nauczyciele podeszli do meczu bardzo ?metodycznie? i wygrali 2:1.
W meczu o trzecie miejsce Ratownicy wysoko pokonali Policję. W finale Nauczyciele okazali sie lepsi od Straży i zostali zwycięzcami turnieju.

Mecz o trzecie miejsce
Ratownicy medyczni ? Policja 4:0

Finał
Nauczyciele ? Straż 4:0

Drużyna Nauczycieli wystąpiła w składzie: Robert Wójcik (bramkarz), Artur Wojtal (kapitan), Sławomir Wiktorowicz, Daniel Dziubałtowski, Sławomir Zieliński, Marcin Telus, Piotr Podogrocki, Witold Stanik, Łukasz Błotnicki, Witold Cieluch.
Drużyna Straży Pożarnej: Łukasz Tąder (bramkarz), Sebastian Bobrek (kapitan), Rafał Purgat, Rafał Podlaski, Norbert Szczepanik, Adrian Skalski, Damian Skalski, Jakub Gulej, Mirosław Witoń, Rafał Pęzowicz.
Najlepszym strzelcem turnieju został reprezentant Nauczycieli Marcin Telus, zdobywając 7 bramek w turnieju. Najlepszym bramkarzem zawodów został reprezentant Straży Pożarnej Łukasz Tąder.
Po meczu finałowym nastąpiło podsumowanie turnieju. Wszystkie drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, natomiast za trzy pierwsze miejsca dyrektor Marek Zieliński wręczył puchary, po czym uroczyście zakończył rywalizację zapraszając wszystkich na przyszły rok.
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy pomogli przy organizacji turnieju a w szczególności sędziom Krzysztofowi Mireckiemu, Marcinowi Pierwole oraz Piotrowi Marszałkowi za bezinteresowną pomoc i poświęcony czas.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (726) z dnia 10 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »