tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Nasi biegacze w czołówce

 
W sobotę, 18 lutego w warszawskiej Falenicy odbyła się IV edycja Zimowych Biegów GórskichOpoczyńscy biegacze startują z czołowych miejscJuż tradycyjnie w imprezie biorą udział biegacze z naszego terenu. Na dystansie 3 km i 333 m wystartowali zawodnicy opoczyńskiego ?ekonomika? i Gimnazjum w Poświętnem.
W stawce 72 biegaczy opocznianie wypadli bardzo dobrze. Najszybciej z naszych trasę pokonał Szymon Wiktorowicz, zajmując drugie miejsce w kategorii open i pierwsze w swojej grupie wiekowej M?16. Jako dziesiąty do mety dobiegł Adrian Sroka, który w kategorii M?12 zajął drugie miejsce.
Na miejscu dwunastym do mety dotarła Łucja Wiktorowicz, wygrywając rywalizację wśród pan oraz w swojej kategorii wiekowej K?14. Jako trzynasta na mecie zameldowała się Daria Leśniewska, zajmując drugie miejsce w gronie kobiet i pierwsze w kategorii wiekowej K?12.
Adam Gastarek z Gimnazjum w Poświętnem ukończył bieg na miejscu czternastym. Jako siedemnasta w kategorii open, a trzecia wśród pań i druga w K?14 była Natalia Białek. Emila Białek ukończyła zawody na osiemnastym miejscu, plasując się w gronie pań na pozycji czwartej a trzeciej w kategorii K?14.
Bartłomiej Nata z Gimnazjum w Poświętnem do mety dotarł jako dziewiętnasty, cztery miejsca za nim zameldowała się Aleksandra Krajewska, ostatnia z naszych biegaczek. Dało jej to trzecią lokatę w kategorii K?16.
Jak widać, wszyscy nasi biegacze znaleźli się w czołówce biegu. Tak też jest również w klasyfikacji generalnej Zimowych Biegów Górskich. Niebawem odbedzie się seria finałowa, po której zaprezentujemy miejsca opocznian w klasyfikacji generalnej.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (763) z dnia 24 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »