tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Nasi bez sukcesów

 
Piłka nożna

W sobotę, 24 listopada w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim rozegrano mistrzostwa okręgu piotrkowskiego w halowej piłce nożnej chłopców z rocznika 1999. Zorganizowana przez piotrkowski OZPN impreza była jednocześnie eliminacjami do XIII turnieju o puchar marszałka województwa.
W turnieju wzięło udział 15 zespołów: GKS Bełchatów, Concordia Piotrków Trybunalski, Ceramika Opoczno, UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski, Szczerbiec Wolbórz, Grabka Grabica, LKS Czarnocin, Polonia Piotrków Trybunalski, Skalnik Sulejów, Grocholice Bełchatów, Włókniarz Zelów, Astoria Szczerców, KS Paradyż, Mechanik Radomsko i Omega Kleszczów.
Drużyny zostały podzielone na trzy pięciozespołowe grupy. Do fazy finałowej awans uzyskiwali tylko zwycięzcy grup. Zarówno Ceramika jak i KS Paradyż trafiły do grupy C, wspólnie z Astorią Szczerców, Mechanikiem Radomsko i Omegą Kleszczów.
Zdecydowanie lepiej z naszych zaprezentowali się młodzi opocznianie, którzy odnieśli dwa zwycięstwa i zanotowali dwa razy remisy. Nie wystarczyło im to jednak do awansu. Zajęli drugie miejsce w grupie, wyprzedzeni przez Mechanika. Do finałów zabrakło im jednego zwycięstwa.
Ekipa Paradyża zdobyła tylko trzy punkty i została sklasyfikowana na czwartej pozycji.

Wyniki naszych drużyn
Ceramika ? Astoria 5:0
Ceramika ? KS Paradyż 3:0
Ceramika ? Mechanik 1:1
Ceramika ? Omega 1:1
KS Paradyż ? Astoria 3:0
KS Paradyż ? Mechanik 0:1
KS Paradyż ? Omega 0:3

Tabela grupy C
1. Mechanik Radomsko 4 10 5:1
2. Ceramika Opoczno 4 8 10:2
3. Omega Kleszczów 4 7 8:5
4. KS Paradyż 4 3 3:7
5. Astoria Szczerców 4 0 2:13

Oprócz Mechanika do fazy finałowej, rozgrywanej systemem każdy z każdym, awansowały GKS Bełchatów z grupy A i Szczerbiec Wolbórz z grupy B.
Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna GKS, a drugie miejsce wywalczył Szczerbiec. Te dwa zespoły awansowały do turnieju finałowego, który odbędzie się 1 grudnia w Łodzi.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (803) z dnia 30 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »