tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Napisz reportaż

 

Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Łodzi zaprasza do udziału w piątej edycji konkursu im. Julka Cyperlinga pod tytułem ?Świat w zbliżeniu. Ukryte w szufladzie? na najlepszy reportaż w roku akademickim 2011/2012.
Głównym celem konkursu jest promowanie i prezentowanie dziennikarskiej twórczości młodych ludzi, którzy poprzez swoją aktywność reporterską opisują i dokumentują świat nie tylko odkryty przez autora, ale również w formie reportażu utrwalony na dowolnym nośniku medialnym. Tematyka konkursu jest dowolna, ale powinna korespondować z tytułem konkursu ?Świat w zbliżeniu. Ukryte w szufladzie?.
Konkurs jest otwarty dla wszystkich studentów oraz młodzieży ponadgimnazjalnej, mogą w nim wziąć udział również zespoły wieloosobowe. Prace konkursowe oceniane będą w czterech kategoriach reportaż literacki (pisany), fotograficzny, filmowy i radiowy.
Więcej informacji na temat konkursu, w tym formularz zgłoszeniowy i regulamin można znaleźć na stronie Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi lub www.lodzkie.pl


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (763) z dnia 24 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »