tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Nagrodzone w czadowym konkursie

 Magda po środku, w zielonym sweterku (fot. ŁUW)


20 maja odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod tytułem "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu". W grupie 20 laureatów konkursu znalazły się Magdalena Szczepaniak z SP w Żarnowie oraz Zuzanna Rutkowska z SP w Skroninie (gmina Białaczów).
W etapie wojewódzkim wzięły udział prace wyróżnione w przeprowadzonych wcześniej eliminacjach gminnych. Ostatecznie nagrodzono po pięć prac w czterech kategoriach ? w trzech grupach wiekowych (5?8 lat, 9?12 lat, 13?16 lat) oraz w grupie wychowanków specjalnych ośrodków szkolno?wychowawczych z terenu województwa łódzkiego.
Magda Szczepaniak, uczennica kl. VI SP w Żarnowie, zajęła drugie miejsce w kategorii wiekowej 9?12 lat. W trakcie poniedziałkowej uroczystości nagrodę i gratulacje odebrała od wicewojewody łódzkiego Pawła Bejdy, zastępcy łódzkiego komendanta wojewódzkiego PSP, bryg. Mariusza Koniecznego oraz od łódzkiego wicekuratora oświaty Konrada Czyżyńskiego. Zuzia Rutkowska, uczennica kl. V SP w Skroninie zajęła czwarte miejsce w tej samem kategorii wiekowej. Zuzia nie mogła wziąć udziału w uroczystości, nagrodę odbierze w innym terminie.
Obu dziewczynkom serdecznie gratulujemy!


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (828) z dnia 24 Maja 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »